Cruisereiziger
Cruisemaatschappij

Norwegian Cruise Line doopt Norwegian Aqua en kondigt uitbreidingsplannen aan voor privé-eiland

Norwegian Cruise Line heeft in Miami haar nieuwste cruiseschip, de Norwegian Aqua, officieel gedoopt. Tijdens de ceremonie onthulde de rederij ook grootschalige uitbreidingsplannen voor haar privé-eiland Great Stirrup Cay in de Bahama’s, die vanaf het vierde kwartaal van 2025 van start gaan, waaronder een ruim zwembadgebied met een eigen bar en een kinderspeelplaats. De doopceremonie vond plaats in de terminal van de rederij in PortMiami. Er was een hoofdrol weggelegd voor de doopvader en acteur Eric Stonestreet.

Als aftrap van de ceremonie kregen de meer dan 2000 aanwezige gasten een preview van de nieuwste eigen productie van het bedrijf, “Revolution: A Celebration of Prince”, ’s werelds allereerste theatrale concert ter ere van Prince. Aansluitend kondigde NCL-president David J. Herrera de plannen van het bedrijf aan om haar privé-eiland Great Stirrup Cay uit te breiden met nieuwe voorzieningen en faciliteiten.  Later dit jaar, tegelijk met de voltooiing van de pier voor meerdere schepen, kunnen passagiers zich verheugen op een geheel nieuw gebied met een groot verwarmd zwembad,  een waterspeeltuin met fonteinen en kinderattracties en een swim-up bar.

Cruisereizigers zullen, als ze aan land gaan, verwelkomd worden in een  welkomstcentrum. Ze kunnen gebruik maken van een tramdienst, waardoor je op een makkelijke manier het eiland kan verkennen. Daarnaast zal  het eiland o.a. beschikken over een nieuwe Vibe Beach Club – een exclusieve lounge voor volwassenen met privé-cabana’s, ligstoelen en andere luxe voorzieningen – en Horizon Park, het gloednieuwe recreatiegebied dat onlangs zijn debuut maakte op de Norwegian Bliss en Norwegian Breakaway. Hier kunnen families samenkomen en genieten van spelletjes en andere activiteiten. Om de authentieke, relaxte Bahama-sfeer waar het eiland bekend om staat te behouden, komt er ook een nieuw ontspanningsgebied tot leven, met hangmatten, evenals andere Tiki-geïnspireerde voorzieningen die binnenkort onthuld worden.

De ceremonie ging verder met toespraken van kapitein Robert Lundberg van de Norwegian Aqua, dominee Pete Pera van de Rise Community Church, die het schip officieel zegende en veilige reizen toewenste aan iedereen die aan boord vaart, en John Chernesky, Senior Vice President North America Sales van NCL. Hij introduceerde de acteur en peetvader van de Norwegian Aqua, Eric Stonestreet, op het podium. De doopplechtigheid werd afgesloten met het ceremoniële breken van een fles tegen de romp van het schip – een symbolische handeling die door Stonestreet werd uitgevoerd en staat voor geluk voor iedereen die gedurende de levensduur van het schip aan boord komt.

Na haar doopvaart zal de Norwegian Aqua arriveren in Port Canaveral, Florida, voor een seizoen van zeven-daagse cruises naar het oostelijke Caribisch gebied, dat loopt tot augustus 2025. De reis omvat aanloophavens zoals Puerto Plata (Dominicaanse Republiek), St. Thomas (Amerikaanse Maagdeneilanden), Tortola (Britse Maagdeneilanden) en het privé-eiland van de rederij in de Bahama’s, Great Stirrup Cay.

Van augustus 2025 tot oktober 2025 maakt het schip een reeks vijf- en zevendaagse reizen naar Bermuda, vertrekkend vanuit New York City. Daarna keert ze terug naar Miami voor een seizoen van zevendaagse cruises naar het oostelijke Caribisch gebied, van oktober 2025 tot april 2026, waarbij opnieuw Great Stirrup Cay wordt aangedaan.

Cruises met Norwegian Aqua van Norwegian Cruise Line zijn te boeken bij:

CruiseOnline Cruisereizen Stip Sunweb Zeetours

Marco

Als 'first-timer' op de Voyager of the Seas in 2007 was Marco meteen verkocht. Sindsdien is hij verzot op cruisen. Dat betekent na tientallen cruises nog steeds kippenvel bij het inschepen. Veel zeeën bevaren, maar niets mooiers dan cruisen op de Nieuwe Waterweg langs geboortestad Maassluis.

Vond je dit een handig artikel?

Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.

Je kunt ons ook helpen door via deze links producten te kopen: Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *