Cruisereiziger
Verkoop/koop

Costa Cruises neemt volgend jaar afscheid van Costa Fortuna

Costa Cruises heeft aangekondigd dat de Costa Fortuna in september 2026 haar vloot zal verlaten. Het schip werd in 2003 in gebruik genomen en is daarmee het oudste schip van de Italiaanse rederij. Het is nog onbekend wie het schip overneemt. Tot die tijd zal de Costa Fortuna gewoon haar geplande programma varen d.w.z. deze zomer nieuwe routes in Griekenland en Turkije, gevolgd door door de Canarische Eilanden in de winter van 2025-2026.

Tegelijkertijd zal de Costa Serena (2007) in november van dit jaar een uitgebreide renovatie ondergaan. De upgrades maken onderdeel uit van het moderniseringsprogramma van het bedrijf. Het schip zal o.a. worden uitgerust met een nieuwe food court met diverse restaurants en bars, waaronder Pummid’Oro en Sushino@Costa.

Tevens werd bekend dat de Costa Serena tussen oktober en december 2026 een wereldcruise zal maken van Tokio naar Buenos Aires, waarna het schip het seizoen 2026-2027 in Zuid-Amerika zal doorbrengen. Vanaf het voorjaar van 2027 zal de Costa Serena zich richten op reizen in de Middellandse Zee en de Aziatische markt verlaten.

“Ons doel is om ongeëvenaarde ervaringen aan onze gasten te bieden, terwijl we innovatie, duurzaamheid en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding omarmen,” aldus Mario Zanetti, president van Costa Cruises. “We blijven focussen op productinnovatie, zoals de Sea and Land-routes, een exclusief Costa-concept dat nieuwe zee- en landbestemmingen combineert.”

“We investeren ook in onze vloot om de beleving aan boord te verbeteren en introduceren nieuwe routes, waaronder de hernieuwde inzet van de Costa Serena in 2026-2027. De strategische koers die we een paar jaar geleden zijn ingeslagen, versterkt ons aanbod in onze kernmarkten met een uniek vakantieportfolio,” voegde Zanetti toe.

Interesse in cruisen met Costa Cruises? Bekijk de mogelijkheden en boek bij:

Corendon CruiseOnline Cruisereizen Corendon Stip TUI

Marco

Als 'first-timer' op de Voyager of the Seas in 2007 was Marco meteen verkocht. Sindsdien is hij verzot op cruisen. Dat betekent na tientallen cruises nog steeds kippenvel bij het inschepen. Veel zeeën bevaren, maar niets mooiers dan cruisen op de Nieuwe Waterweg langs geboortestad Maassluis.

Vond je dit een handig artikel?

Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.

Je kunt ons ook helpen door via deze links producten te kopen: Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *