Cruisereiziger
Cruisemaatschappij

Explora Journeys en Vanity Fair voegen glamour toe aan Grand Prix-weekend van Monaco

Ultraluxe rederij Explora Journeys trapte het Formula 1 Grand Prix de Monaco 2025 weekend af met een exclusieve editie van de Vanity Fair Club aan boord van de EXPLORA II. In Port Hercule kwamen geselecteerde gasten bijeen voor een glamoureuze avond om de start van één van ’s werelds beroemdste evenementen te vieren. De avond werd gepresenteerd door Simone Marchetti, Europees hoofdredacteur van Vanity Fair en hoofdredacteur van Vanity Fair Italia, en Anna Nash, voorzitter van Explora Journeys.

Het evenement vond plaats tegen de achtergrond van Monte Carlo en met de EXPLORA II in het hart van de haven van de prinselijke stad. Een gezelschap van beroemdheden, culturele influencers en creatieve visionairs kwamen bijeen voor een feest. Onder de gasten bevonden zich Prins Alexandre Grimaldi, Flavio Briatore, Pierfrancesco Vago (Executive Chairman van de cruisedivisie van de MSC Group), Luca de Meo (CEO van Renault), Prinses Alexandra van Hannover en ondernemer en social media ster Kevin Lütolf.

Vanity Fair Club

De Sky Bar werd aan boord van de EXPLORA II omgetoverd tot een openluchtpodium. Voor de eerste keer bracht Vanity Fair (een van oorsprong Amerikaans tijdschrift) haar legendarische Vanity Fair Club concept aan boord van een schip van Explora Journeys. “Het was een eer om de Vanity Fair Club aan boord van de EXPLORA II te ontvangen tijdens een van ’s werelds meest iconische sportevenementen,” zei Anna Nash, Global President van Explora Journeys. “De avond weerspiegelde perfect de geest van ons merk – over elk detail is nagedacht en elk moment werd een reis vol ontmoetingen, emoties en blijvende herinneringen.”

“De Vanity Fair Club naar de zee brengen was een viering van uitmuntendheid – in stijl, gastvrijheid en menselijke interactie – en een prachtige samenkomst van onze gedeelde waarden met Explora Journeys,” voegde Simone Marchetti, European Editorial Director van Vanity Fair en hoofdredacteur van Vanity Fair Italia toe.

Bekijk de cruises van Explora Journeys bij:

Cruisereizen

Miriam

Hi, ik ben Miriam, oprichtster van Cruisereiziger. Meer dan 10 jaar geleden ben ik voor het eerst op een cruiseschip gestapt en sinds die tijd heeft het cruisen mij meer dan 200% te pakken. Ik ben ervan overtuigd dat er voor iedereen een geschikte cruise te vinden is. Ik help je graag daarbij!

Vond je dit een handig artikel?
Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.
Daarnaast ondersteun je ons gemakkelijk door via deze links producten te kopen: shop de mooiste koffers bij Duifhuizen, producten bij Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!.
Kijk zeker ook even op onze contactpagina voor andere ondersteuningsmogelijkheden.

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *