Oceania Cruises viert snijden eerste stuk staal voor Oceania Sonata
Oceania Cruises is officieel begonnen met de bouw van haar nieuwe cruiseschip Oceania Sonata, het eerste schip in de nieuwe Sonata-klasse. Vertegenwoordigers van de rederij vierden samen met scheepsbouwer Fincantieri op de Marghera scheepswerf nabij Venetië het snijden van het eerste stuk staal tijdens een feestelijke ceremonie.
Het debuut van het schip is gepland voor de zomer van 2027, gevolgd door zusterschip Oceania Arietta. Oceania Sonata wordt het negende schip in de vloot van Oceania Cruises. Fincantieri heeft ook verschillende andere schepen van de cruisemaatschappij gebouwd, waaronder Oceania Marina, Oceania Riviera, Oceania Vista en de aankomende Oceania Allura, die in juli debuteert.
“Oceania Sonata luidt een nieuw tijdperk in voor luxe cruises”, zegt Jason Montague, Chief Luxury Officer van Oceania Cruises. “We zijn er trots op dat we onze traditie van innovatie kunnen voortzetten samen met Fincantieri, al bijna 20 jaar onze partner in scheepsbouw,” vervolgt Montague. “Samen hebben we schepen gebouwd die behoren tot de meest geprezen voorbeelden van luxe, elegantie, comfort en Italiaans vakmanschap op zee.”