Cruisereiziger
Bestemmingen

MSC Meraviglia naar Southampton in zomer 2027

MSC Cruises heeft aangekondigd dat de MSC Meraviglia in de zomer van 2027 vanuit Southampton zal varen. Tussen 18 mei en 30 oktober 2027 biedt het schip 19 afvaarten met een duur van 6 tot 14 nachten, waaronder nieuwe bestemmingen als Ibiza, Gibraltar en Tanger (Marokko). Daarnaast staan vertrouwde bestemmingen op het programma, zoals de Canarische Eilanden, Lissabon, Málaga en de Noorse fjorden. Een nieuwe route door de Oostzee bezoekt onder meer Oslo, Fredericia en Kopenhagen.

De MSC Meraviglia vaart voor het eerst een volledig seizoen vanuit het Verenigd Koninkrijk. Het schip biedt passagiers een ruime keuze aan faciliteiten, waaronder 12 restaurants – met onder andere Ocean Cay, Hola! Tacos & Cantina, Butcher’s Cut en Kaito Sushi & Teppanyaki – en 20 bars, waaronder de Edge Cocktail Bar, Champagne Bar en Jean-Philippe Chocolat & Café. Ook zijn er diverse vormen van entertainment, een uitgebreid waterpark, een bowlingbaan, een flight simulator en diverse shows. Voor ontspanning is er het MSC Aurea Spa en voor luxe reizigers de MSC Yacht Club, het exclusieve “schip-in-een-schip”-concept met butlerservice, privérestaurant en zwembad.

Tegelijk kondigde MSC Cruises aan dat de MSC Virtuosa, momenteel een van de populairste schepen van de rederij, in de zomer van 2027 in de Westelijke Middellandse Zee zal varen. Vanuit Barcelona bezoekt zij onder meer La Goulette (Tunesië), Palermo, Napels, Livorno en Marseille.

Volgens Antonio Paradiso, Vice President International Sales bij MSC Cruises, speelt de herpositionering van beide schepen in op de groeiende vraag naar langere cruises en nieuwe bestemmingen:

“Klanten hebben aangegeven dat ze langere reizen en nieuwe bestemmingen willen. Daarom bieden we met de MSC Meraviglia afvaarten van 6 tot 14 nachten, inclusief nieuwe havens als Ibiza, Gibraltar en Tanger. Tegelijkertijd kunnen reizigers met de MSC Virtuosa in 2027 de Middellandse Zee verkennen met onze Fly & Cruise-arrangementen.”

Voor de winter van 2026/2027 keert de MSC Preziosa terug naar het Verenigd Koninkrijk voor haar langste seizoen ooit vanuit Southampton. Zij vervangt de MSC Poesia en zal tot april 2027 blijven varen, met een grotere capaciteit en een uitgebreid vaarschema.

Boekingen voor de zomer van 2027 met zowel de MSC Meraviglia als de MSC Virtuosa gaan op 14 oktober 2025 open.

Cruises met MSC Cruises zijn te boeken bij:

Cruise Online CruiseReizen TUI

 

Marco

Als 'first-timer' op de Voyager of the Seas in 2007 was Marco meteen verkocht. Sindsdien is hij verzot op cruisen. Dat betekent na tientallen cruises nog steeds kippenvel bij het inschepen. Veel zeeën bevaren, maar niets mooiers dan cruisen op de Nieuwe Waterweg langs geboortestad Maassluis.

Vond je dit een handig artikel?

Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.

Je kunt ons ook helpen door via deze links producten te kopen: Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Cruisereiziger