Cruisereiziger
Nieuwe cruiseschepen

Royal Caribbean onthult nieuwe Legend of the Seas

Royal Caribbean International heeft haar nieuwste schip aangekondigd: Legend of the Seas, het volgende lid van de Icon-klasse. Het schip gaat in juli 2026 in Europa debuteren en later dat jaar vanuit Fort Lauderdale in de Caraïben varen. Volgens Royal Caribbean wordt Legend of the Seas het meest complete familiecruiseconcept tot nu toe, met acht thematische buurten, 28 eetgelegenheden – het hoogste aantal op zee – en tal van nieuwe entertainment- en ontspanningsmogelijkheden.

Culinaire wereldreis op zee

Aan boord vinden passagiers een breed culinair aanbod, waaronder Royal Railway – Legend Station, een dinerervaring die passagiers meeneemt langs de oude Zijderoutes met gerechten uit China, India en Italië. Ook nieuw is het Hollywoodland Supper Club, geïnspireerd op de glamour van het klassieke Hollywood, met livemuziek, gastronomische gerechten en cocktails. Daarnaast keert de populaire AquaDome Market terug met een vernieuwd aanbod van wereldkeukens en een nieuwe juice- en smoothiebar. Favorieten zoals Chops Grille, Izumi en Hooked Seafood blijven behouden.

Avonden vol spektakel

Het entertainmentaanbod omvat onder meer de eerste zeepremière van de Broadway-musical Charlie and the Chocolate Factory in het Royal Theater. Verder biedt het schip shows op zee, in de lucht en op ijs, waaronder spectaculaire optredens in de AquaTheater en Absolute Zero, de grootste ijsarena op zee. Met meer dan 20 bars en lounges – van jazz bij Lou’s tot zangduels bij Dueling Pianos – is er elke avond iets te beleven.

Avontuur en ontspanning

Voor avontuurlijke reizigers zijn er zes glijbanen in Category 6, het grootste waterpark op zee, en Crown’s Edge, een combinatie van skywalk en zipline 47 meter boven het water. Daarnaast biedt Legend of the Seas zeven zwembaden voor elke stemming: van het Hideaway-infinitypool voor volwassenen tot het familievriendelijke Splashaway Bay.

De jongste cruisereizigers vinden vermaak in het vernieuwde Surfside-gedeelte, compleet met een nieuwe carrousel en een herontworpen Playscape. Voor gezinnen is er de driedelige Ultimate Family Townhouse, terwijl passagiers in het Suite Neighborhood in luxe kunnen verblijven.

Routes in Europa en de Caraïben

Legend of the Seas begint haar eerste seizoen in de zomer van 2026 met 7-daagse routes door het westelijke Middellandse Zeegebied, vanuit Barcelona en Rome (Civitavecchia). Havens zijn onder meer Marseille, Napels en Palma de Mallorca. In november 2026 verhuist het schip naar Fort Lauderdale voor 6- en 8-daagse cruises naar onder andere Aruba, Curaçao en Royal Caribbeans privé-eiland Perfect Day at CocoCay.

Duurzame innovatie

Het schip wordt Royal Caribbeans vierde cruiseschip dat wordt aangedreven door vloeibaar aardgas (LNG). Daarnaast beschikt het over geavanceerde milieutechnologieën, zoals systemen voor warmteterugwinning en aansluiting op walstroom. Deze stappen passen binnen Royal Caribbean Groups doelstelling om tegen 2035 een emissievrij cruiseschip in de vaart te brengen.

Royal Caribbean noemt Legend of the Seas “de meest legendarische vakantie ooit”, aldus CEO Michael Bayley. “We brengen alles samen wat gasten waarderen – avontuur, innovatie en onvergetelijke bestemmingen – in één baanbrekende ervaring.”

De boekingen voor Legend of the Seas zijn inmiddels geopend.

Wil jij cruisen met de nieuwe Legend of the Seas? Wees er dan snel bij en boek bij:

CruiseOnline Cruisereizen TUI Zeetours

Marco

Als 'first-timer' op de Voyager of the Seas in 2007 was Marco meteen verkocht. Sindsdien is hij verzot op cruisen. Dat betekent na tientallen cruises nog steeds kippenvel bij het inschepen. Veel zeeën bevaren, maar niets mooiers dan cruisen op de Nieuwe Waterweg langs geboortestad Maassluis.

Vond je dit een handig artikel?

Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.

Je kunt ons ook helpen door via deze links producten te kopen: Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Cruisereiziger