Cruisereiziger
Bestemmingen

P&O Cruises onthult winter 2027 – voorjaar 2028 vaarschema met langste wereldcruise ooit

P&O Cruises heeft haar uitgebreide winter 2027 – voorjaar 2028 cruiseprogramma gepresenteerd, met nieuwe routes, terugkerende bestemmingen en de langste wereldcruise in de geschiedenis van de rederij. De collectie bevat bezoeken aan negen havens die de afgelopen vijf jaar niet op het vaarschema stonden. Wie vóór 17 december 2025 boekt, profiteert van vroegboekkortingen.

Hoogtepunten uit het programma

De Iona zal zich voegen bij zusterschip Arvia in het Caribisch gebied en 14-daagse fly-cruises aanbieden met vertrek vanuit Barbados, Antigua en St. Kitts – deze laatste bestemming is nieuw voor het seizoen. De reizen vinden plaats tussen oktober 2027 en april 2028.

De Arcadia en Aurora bieden een mix van cruises voor alle leeftijden én adults-only afvaarten, met routes naar de Noordkaap, de Baltische regio en West-Europa in de winter van 2028. Daarnaast keert Aurora terug naar Zuid-Amerika voor een 75-nachten Grand Tour, met havens in onder meer Brazilië en Chili.

advertentie Corendon
Cruisereizen advertentie

Jaar rond vanuit Southampton

Voor het eerst sinds haar lancering in 2015 zal vlaggenschip Britannia het hele jaar door vanuit Southampton opereren. Het schip zal cruises aanbieden naar de Atlantische eilanden, de Middellandse Zee en het Caribisch gebied.

De Azura verzorgt fly-cruises naar de Canarische Eilanden, inclusief stops in Madeira, Agadir en Casablanca. De Ventura introduceert een nieuwe zevendaagse cruise naar Scandinavië, met vertrek rond oud en nieuw 2027 vanuit Southampton en bezoeken aan Kopenhagen, Oslo en Kristiansand.

Langste wereldcruise ooit

De Arcadia World Cruise 2028 zal maar liefst 124 nachten duren, waarmee het een van de langste reizen in de geschiedenis van P&O Cruises wordt. De route omvat onder andere een Oost-Azië-segment met bestemmingen als Nagasaki en Tokio.

Tijdens het seizoen bezoekt P&O Cruises negen havens die al minstens vijf jaar niet op het programma stonden, waaronder Tokio, San Diego en Hawaï.

De algemene verkoop van deze cruises start op 22 oktober 2025.

Wil jij met P&O Cruises varen? Bekijk de mogelijkheden en boek bij:

CruiseOnline Cruisereizen 

Cruisereizen advertentie
advertentie Corendon

Marco

Als 'first-timer' op de Voyager of the Seas in 2007 was Marco meteen verkocht. Sindsdien is hij verzot op cruisen. Dat betekent na tientallen cruises nog steeds kippenvel bij het inschepen. Veel zeeën bevaren, maar niets mooiers dan cruisen op de Nieuwe Waterweg langs geboortestad Maassluis.

Vond je dit een handig artikel?

Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.

Je kunt ons ook helpen door via deze links producten te kopen: Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Cruisereiziger