Cruisereiziger
OntspanningRenovatieZwembad en glijbanen

Video: Het nieuwe sportdek aan boord van de Mariner of the Seas

Recent onderging het cruiseschip Mariner of the Seas van Royal Caribbean International een een intensieve 120 miljoen dollar kostende renovatie waardoor het is uitgerust met diverse nieuwe activiteiten, restaurants, hutten en entertainment. De Amerikaanse rederij heeft onderstaande video gepubliceerd speciaal gericht op alle nieuwe voorzieningen die zijn geintroduceerd op het sportdek, zoals nieuwe glijbanen (o.a. The Perfect Storm), de Sky Pad (een virtual reality avontuur met een bungee trampoline, een FlowRider surf simulator, een klimmuur, een basketbalveld en een speelruimte voor kinderen.

De opgefriste Mariner of the Seas gaat in het zomerseizoen 4- en 5-daagse cruises vanuit Miami naar Nassau en privé-eiland Coco Cay varen.

Wil jij cruisen op de gerenoveerde Mariner of the Seas vanuit Miami? Vraag een offerte aan bij:

Captain Cruise CruiseOnline Cruisereizen Sunweb

Marco

Als 'first-timer' op de Voyager of the Seas in 2007 was Marco meteen verkocht. Sindsdien is hij verzot op cruisen. Dat betekent na tientallen cruises nog steeds kippenvel bij het inschepen. Veel zeeën bevaren, maar niets mooiers dan cruisen op de Nieuwe Waterweg langs geboortestad Maassluis.

Vond je dit een handig artikel?

Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.

Je kunt ons ook helpen door via deze links producten te kopen: Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)